Kategorie
Wydarzenia

Zapraszam na Tipi Online Talks z moim udziałem

Już w czwartek, 16-go kwietnia, o godzinie 19:00 będę gościem ekipy Tipi UX, która organizuje serię online rozmów „Tipi Online Talks”. Poruszymy między innymi temat Scruma, historyjek użytkownika oraz roli UX designera w zespole deweloperskim.

Link do relacji online udostępnimy na chwilę przed relacją, na grupie Tipi UX (klik klik).

Tipi UX to świetna inicjatywa. W jej ramach prowadzone są, w różnych miastach Polski, wydarzenia związane z branżą UX. Dziewczyny, które za tym stoją wiedzą o co chodzi w temacie i potrafią zorganizować świetnie meetupy i nie tylko. Miałem okazję wystąpić na jednym z nich, w Gdyni i opowiedzieć o współpracy między projektantami i zespołami deweloperskimi, które pracują w Scrumie. Był to wieczór pełen emocji (trema), ale także świeżej, dobrej wiedzy (prezentacje pozostałych osób). Wcześniej brałem udział w Tipi UX jako słuchacz. Zawsze było super, przyjaźnie, na luzie i dobrze zorganizowane.

Nie mogę się doczekać rozmowy. Zapraszam Was już teraz na to wydarzenie. Rozmowy trzeba słuchać na żywo, bo nagrania nie publikujemy :) Link udostępniony zostanie na grupie FB społeczności Tipi UX :)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *