Co to jest Hansei? 🤔

Hansei (反省) to koncepcja w japońskiej kulturze, która podkreśla znaczenie autorefleksji, uczenia się z przeszłości, prowadzących do stawania się lepszym. To też tytuł naszego podcastu, w którym dzielimy się naszymi doświadczeniami. Doświadczeniami, które płyną z pracy z zespołami i organizacjami, korzystającymi głównie ze Scruma. Co zadziałało. Co mogło pójść lepiej. Jak robić tego Scruma i być zwinnym generalnie.

Dla kogo ten podcast? 🏉

Zapraszamy wszystkich słuchaczy, którzy zainteresowani są tematyką zwinnego wytwarzania produktów. Pierwsze odcinki dedykujemy Scrum Masterom – będziemy mówili w nich o tym jak zacząć swoją pracę z zespołami, jak się rozwijać w tej roli itp. Dlatego jeśli pełnisz taką rolę, myślisz o tym aby zostać Scrum Masterem lub po prostu chcesz się nauczyć więcej o Scrumie – nie czekaj dłużej i wciśnij play :)

Jak słuchać? 🎧

Obecnie odcinki dostępne są na platformach Soundcloud oraz Youtube. Wkrótce dodamy więcej platform :)

YoutubeSoundcloud

Nie przegap kolejnych podcastów ⚡

Możesz subskrybować treści z tego bloga i nie przegapić żadnego odcinka podcastu :) Wystarczy zapisać się, korzystając z poniższego formularza


Zapisując się na newsletter, zgadzasz się z treścią Polityki Prywatności. W dowolnej chwili możesz się wypisać – w każdym mailu otrzymasz link, który Ci to umożliwi. Do wysyłki maili używam Mailchimpa, któremu przekazuję Twój adres e-mail. Dowiedz się więcej na temat ich polityki, klikając tutaj.

Najnowsze odcinki 🤓

Sprawdź ostatnie odcinki Hansei Talks :)

Daj sobie szansę na dogadanie się ze swoim managerem. Dwa pierwsze kroki.

Autor: Artykuły, PraktykaDodaj komentarz

Czy nie potrafisz dogadać się ze swoim managerem? Czasem masz wrażenie jakbyście byli z różnych planet albo mówili nieznanymi dla siebie językami?  Zanim skreślisz swojego managera lub zakwalifikujesz go do osób, z którymi nie da się dogadać, warto jeszcze raz spojrzeć wstecz i zastanowić się, czy zrobiłeś/aś wszystko, żeby umożliwić…

Czytaj więcej