Co to jest Hansei? 🤔

Hansei (反省) to koncepcja w japońskiej kulturze, która podkreśla znaczenie autorefleksji, uczenia się z przeszłości, prowadzących do stawania się lepszym. To też tytuł naszego podcastu, w którym dzielimy się naszymi doświadczeniami. Doświadczeniami, które płyną z pracy z zespołami i organizacjami, korzystającymi głównie ze Scruma. Co zadziałało. Co mogło pójść lepiej. Jak robić tego Scruma i być zwinnym generalnie.

Dla kogo ten podcast? 🏉

Zapraszamy wszystkich słuchaczy, którzy zainteresowani są tematyką zwinnego wytwarzania produktów. Pierwsze odcinki dedykujemy Scrum Masterom – będziemy mówili w nich o tym jak zacząć swoją pracę z zespołami, jak się rozwijać w tej roli itp. Dlatego jeśli pełnisz taką rolę, myślisz o tym aby zostać Scrum Masterem lub po prostu chcesz się nauczyć więcej o Scrumie – nie czekaj dłużej i wciśnij play :)

Jak słuchać? 🎧

Podcast jest dostępny na wielu platformach. Wystarczy kliknąć w wybrany przycisk na dole ^_^

SpotifyGoogle PodcastsApple Podcasts

Ponadto na platformach:

Breaker / Overcast / Pocket Casts / Radio Public

Nie przegap kolejnych podcastów ⚡

Możesz subskrybować treści z tego bloga i nie przegapić żadnego odcinka podcastu :) Wystarczy zapisać się, korzystając z poniższego formularza


Zapisując się na newsletter, zgadzasz się z treścią Polityki Prywatności. W dowolnej chwili możesz się wypisać – w każdym mailu otrzymasz link, który Ci to umożliwi. Do wysyłki maili używam Mailchimpa, któremu przekazuję Twój adres e-mail. Dowiedz się więcej na temat ich polityki, klikając tutaj.

Zadaj pytanie i usłysz odpowiedź w podcaście 🤓

Jeśli chcesz zadać nam pytanie i usłyszeć odpowiedź na nie w jednym z odcinków Hansei Talks, to sprawa jest prosta :) Wypełnij poniższy formularz!

Najnowsze odcinki 🤓

Sprawdź ostatnie odcinki Hansei Talks :)

Autorzy podcastu 🎤

Agnieszka

Cześć! Od początku swojej kariery zawodowej pracuję w projektach IT. Obecnie jako Scrum Master wspieram zespoły deweloperskie. Każdego dnia uczę się czegoś nowego i to jest w tym wszystkim najlepsze. Kto mnie zna osobiście ten wie, ze nie boję się wdrażania nowych pomysłów i usprawnień, jeśli mogą nam pomóc, to dlaczego nie spróbować (:

Tomek

Na co dzień pomagam zwinnym zespołom, w ich codziennej pracy. Pracowałem w różnych rolach: Scrum Master, Agile Coach, Project Manager, Projektant Grafiki, a także w obsłudze klienta. Interesuje mnie wiele aspektów związanych z rozwijaniem produktów (webowych). Lubię obserwować jak ludzie je robią – projektują, budują, rozwijają. Fascynuje mnie to jak ze sobą współpracują, odnoszą sukcesy i porażki. Lubię też o tym gadać i pisać ^_^