Hej! Szukasz treningu z agile’a? Jesteś w dobrym miejscu 🙂

To co ważne, aby powiedzieć Ci na starcie, zanim podejmiemy współpracę: nie uczymy rozwiązywać testów czy zdawać certyfikatów (np. PSM1, do którego możesz samodzielnie się przygotować). Skupiamy się na przekazaniu praktycznej wiedzy z prawdziwymi scenariuszami. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zrozumieć pracę w zwinnym środowisku i stosować właściwe praktyki w swoich zespołach.

Z k85.pl możesz wziąć udział w:
mentoringu (sesje indywidualne, np. dla nowych lub przyszłych Scrum Masterów),
szkoleniu otwartym,
szkoleniu dla firm.

Rośnij w siłę z indywidualnym wsparciem od k85.pl.

Zapraszamy Cię na sesje mentoringu, czyli sesje na których omówimy twoje przypadki z dnia codziennego, pomożemy Ci stać się lepszym Scrum Masterem, Agile Coachem, Liderem, Project Managerem.

 💡 Przykładowe obszary na sesje mentoringu: 

  • chcę zdobyć pracę jako Scrum Master,
  • zacząłem pracę jako Scrum Master, ale się gubię,
  • mam problem w zespole scrumowym i nie wiem jak go rozwiązać,
  • chcę przekonać zespół do wdrażania usprawnień, ale nie wiem jak.

Sesje są indywidualne, pod okiem doświadczonego trenera, więc dobrane dokładnie pod Twoje przypadki i potrzeby, z wykorzystaniem szerokiej wiedzy (o trenerze przeczytasz niżej). Bez kontuzji 😁

Sesje są nakierowane na to co najbardziej potrzebne. Plan mentoringu jest układany razem z Tobą, bo to Ty wiesz najlepiej co chcesz osiągnąć.

Pierwsze kroki jakie wykonamy wspólnie:
#1 Zdefiniujemy to co chcesz osiągnąć po ukończeniu mentoringu.
#2 Określimy, ile czasu chcesz poświęcić na mentoring; zaplanujemy go.
#3 Ustalimy zasady współpracy, aby każda ze stron była zadowolona.

Chcesz porozmawiać o sesji dla Ciebie? Napisz: tomek @ k85.pl lub zadzwoń 574 673 552.


W k85.pl realizujemy szkolenia otwarte (konkretny temat, każdy może się zapisać) oraz zamknięte (dedykowane dla firm, z ustalonego wcześniej tematu).

Szkolenia otwarte – agile, historyjki, zespoły

Realizujemy szkolenia z tematów:
Jak zamieniać pomysły w backlog – o pisaniu historyjek użytkownika itp.
Jak zespoły mogą się usprawniać – o retrospektywach, ich facylitacji, różnych formatach.
Jak tworzyć sprawne zespoły – praca z celami – różne podejścia do pracy z zespołami na celach, konsekwencje podejścia, różne frameworki itp.

Nie przegap kolejnego wydarzenia z tej tematyki i zapisz się na nasz newsletter – poinformujemy Cię, gdy tylko pojawią się daty powyższych szkoleń.

Szkolenia zamknięte

Jeśli potrzebujesz wsparcia w określonym temacie w Twoim zespole i sądzisz, że możemy Ci z nim pomóc, napisz tomek @ k85.pl lub zadzwoń 574 673 552.


Trener 😁

Mam na imię Tomek. Od wielu lat pomagam zwinnym zespołom, w ich codziennej pracy. Pracowałem w różnych rolach, m.in: Scrum Master, Agile Coach, Project Manager. Obecnie jako Delivery Manager i dodatkowo jako trener Scrum w jednej z akademii programowania.

Moje doświadczenie i wiedza pozwalają mi swobodnie poruszać się w tematykach związanych z pracą zespołową, rozwijaniem produktów cyfrowych, procesami. Szkolę, doradzam, pomagam.

Napisz do mnie maila na adres tomek @ k85.pl lub zadzwoń 574 673 552.

Znajdziesz mnie też na Linkedin.