Kategorie
Podcast Hansei Talks

eduScrum – Czy sprawdza się w polskiej szkole? (odcinek z gościem)

Scrum w szkole? Ale jak to..🤔

Na przeciw staje nam eduScrum, połaczenie edukacji i frameworku Scrum.

Na czym ten eduScrum polega? Czy rzeczywiście uczniowie uczą się samodzielności, a nauczyciel wyrobi się z realizacją programu nauczania na czas? Czy może jest kolejną wymyśloną „metodą”, która stała się popularna?

Do tego tematu zaprosiliśmy do naszej „tablicy” 🤓 praktyka – nauczyciela – Marcina Wojciechowskiego, który jest nauczycielem języka angielskiego w jednej z poznańskich szkół.

🤓 Naszego podcastu możesz posłuchać także na innych platformach:
Spotify / Google Podcasts / Apple Podcasts / Breaker / Overcast / Pocket Casts / Radio Public


Linki i książki, o których wspomniał Marcin w podcaście:


 O naszym gościu

Marcin Wojciechowski – anglista, absolwent Instytutu Filologii Angielskiej (obecnie Wydziału Anglistyki) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od dziesięciu lat jest nauczycielem języka angielskiego w jednej z najlepszych szkół w Poznaniu. Zajmuje się koordynacją współpracy z Wydziałem Anglistyki UAM Poznań, przygotowaniem uczniów do egzaminów zewnętrznych i certyfikatów językowych. Ma na koncie wiele sukcesów w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Interesuje się wszystkim co innowacyjne w edukacji, a szczególnie zwinnym podejściem do uczenia. Angażuje się w projekty z takich dziedzin jak copywriting, tłumaczenia, dziennikarstwo. Autor bloga Koncepcja Edukacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *